Na Staré radnici se uskuteční tradiční Pivovarské dny

pivovarske dny brnoBrno, 26. května 2015 - Ve dnech 5. a 6. června se po roční odmlce konají veřejností velice oblíbené Pivovarské dny. V letošním roce zažijí návštěvníci ochutnávku v netradičním stylu v prostorách Labyrintu pod Zelný trhem.

Organizátoři srdečně zvou všechny příznivce piva, aby si přišli vybrat z bohaté nabídky malých pivovarů, poslechnout si skvělé kapely a zejména zažít ochutnávku v netradičním stylu. Ochutnávky pivních speciálů s komentářem sládka a dalších pivních odborníků se konají vždy každou půlhodinu v pátek 5. 6. od 15 hodin do posledního vstupu v 19 hodin a v sobotu 6. 6. od 14 hodin do 18 hodin.

Z důvodu omezeného počtu 20 účastníků na jeden vstup doporučují organizátoři zakoupit si vstupenky dopředu v předprodeji. Do 4. 6. je tak možné si vstupenky zakoupit online nebo v předprodeji na Radnické 2, kde je otevřeno do 18 hodin. Později si můžete vstupenky koupit již pouze přímo na pokladně v Labyrintu pod Zelným trhem.

O doprovodný hudební program na nádvoří Staré radnice se postarají Joe Cocker Band Brno, Zadáci, WraaDap Band nebo Mariachi Espuelas. Více informací o akci naleznete na webu www.ticbrno.cz


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN