Za Lužánkami opět otevře kluziště pro veřejnost

brusleni_starezBrno, 28. listopadu 2012 – Mobilní kluziště za Lužánkami opět otevře své brány pro návštěvníky v pondělí 3. prosince. Informovala o tom Simona Měkynová, tisková mluvčí společnosti Starez – Sport, která bruslení za Lužánkami organizuje. Ve všední dny bude první blok bruslení od 15.00 do 17.00 hodin pro všechny zdarma.

Příprava ledu za Lužánkami byla zahájena i přes nepříznivé listopadové teploty a první bruslaři se tak po kluzišti projedou příští pondělí. Stejně jako v minulých letech bude otevírací doba kluziště rozdělena do bloků, mezi kterými se bude upravovat led. V pracovní dny bude bruslařská plocha otevřena pro veřejnost od 15:00 do 17:00 hodin a od 18:00 do 20:00. O víkendech a svátcích pak od 9:00 do 11:00 hodin, od 13:00 do 15:00 hodin, od 16:00 – 18:00 hodin a od 19:00 do 21:00 hodin.

Návštěvníci kluziště, kteří nemají vlastní brusle, si mohou přímo v areálu některé zapůjčit. Vybrat si přitom mohou z více jak čtyřiceti párů různých velikostí. Lze také využít službu broušení bruslí. Pro uschování osobních věcí jsou připraveny uzamykatelné skřínky. Díky gumovým kobercům mohou bruslaři s bruslemi na nohou dojít k občerstvení nebo sociálnímu zařízení.

Také v této sezóně jsou pro návštěvníky kluziště plánovány různé zábavné akce. První je mikulášské odpoledne, které provozovatel kluziště Starez – Sport připravuje ve spolupráci s Radiem Magic. Mikulášské odpoledne se bude konat 5. prosince od 16:00 hodin. Pro děti budou připraveny různé hry na ledě a také nezbytná nadílka od anděla i čerta.

Zdroj: Starez – Sport


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN