První venkovní zastřešené kluziště v centru Brna vyroste u Pavillonu

Brno, 12. listopadu 2015 - Mrazivých nocí přibývá a ke slovu se brzy dostanou také zimní sporty. Jedním takovým typickým je bruslení. I letos bude v Brně v provozu řada venkovních zimních kluzišť. Poprvé však se otevře unikátní venkovní zastřešené kluziště a navíc přímo v centru Brna. Zimní kluziště v parku Koliště, u restaurantu Pavillon, oficiálně zahájí sezónu 1. prosince.

venkovni kluziste brno

Jeho předností je využití ledové plochy za každého počasí, může sněžit sebevíc, venkovním radovánkám nic bránit nebude. U příležitosti slavnostního otevření, budou moci návštěvníci ochutnat speciální PAVILLON guláš s domácím chlebem.

Tak jako vloni i letos si zde budou moci zájemci vypůjčit brusle přímo na místě. Děti do 5 let mají navíc vstupné zdarma. Vstupné bude 50 Kč/osobu. Otevírací doba bude každý den od 15 až do 21 hodin, o víkendu bude prodloužená již od 10 hodin.

Zahřát se budete moct nejen samotným bruslením, ale také teplými nápoji a klasicky svařákem. Nabízené zde bude i lehké občerstvení. Výjimečnosti tohoto místa je také možnost pronájmu celého kluziště pro různé oslavy či akce. Kluziště je možné si propůjčit už od jedné hodiny za cenu 790 Kč/hod. V průběhu zimy jsou plánované i tematické akce pro veřejnost.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...