V Maloměřicích vyrostl nový showroom HT dveře. Co vše v něm najdete?

Na začátku listopadu se otevřely dveře nové vzorkovny HT dveře v Brně-Maloměřicích. V čem je tak výjimečná a proč rozhodně stojí za to ji navštívit?

HT dveře

Bezpečí si zaslouží každý

Bezpečnostní dveře chrání domy i byty mnoha českých domácností. Jejich hlavní výhodou je bezpečnostní třída 3. Ta ochrání vaši domácnost proti zlodějům. Mají také protipožární ochranu, která vám při vzniku ohně zaručí dostatečný čas k bezpečné evakuaci. U ruchu z ulice nebo chodby zase oceníte protihlukové vlastnosti. Díky ní zůstanou zvuky z běžných činností, jako jsou rozhovory sousedů nebo hlučný výtah, za dveřmi. Pokud vám záleží na bezpečí vaší domácnosti, HT dveře jsou tou správnou volbou.

HT dveře

Vše, co potřebujete, najdete pod jednou střechou

Při pořizování bezpečnostních dveří nám všem záleží na mnoha aspektech. Chceme, aby dveře nejen dobře sloužily, ale i vypadaly a hodily se do interiéru. Firma HT dveře vzala tyto požadavky v potaz a vytvořila prostor, který uspokojí každého zákazníka. V nové vzorkovně totiž najdete sklad, obchodní oddělení i showroom. Vše tedy vyřešíte na jednom místě.

Proč vzorkovnu navštívit?

Vzorkovna v Maloměřicích je prostor jak pro zájemce o nové dveře, tak pro stávající zákazníky. Můžete si prohlédnout veškeré modely bezpečnostních dveří do domu i bytu ve všech dostupných barvách. Součástí showroomu jsou i zabudované dveře, na kterých si otestujete, jak fungují. Vyzkoušet si můžete i doplňkové zboží jako je například omezovač otvírání. Na místě jsou každý den připravení obchodní zástupci, kteří vám vše vysvětlí a poradí s výběrem.

HT dveře

Centrum je dostupné pro řidiče i cestující městské hromadné dopravy

Showroom najdete na adrese Franzova 65a v Maloměřicích. Bez problému se tam dostanete tramvají i autobusem. Pro řidiče je připravené parkoviště v areálu hned u budovy. Otevírací doba centra je:

Po, St 9:00 - 11:30, 12:30 - 18:00
Út, Čt 9:00 - 11:30, 12:30 - 17:00
8:00 - 11:30, 12:30 - 15:00

Jste-li časově vytížení, můžete si po telefonické domluvě sjednat schůzku i mimo otevírací dobu. Bezpečnostní dveře vám ušetří spoustu starostí, navštivte centrum a přesvědčte se sami.


Související články: