Elektro Guzzi popřejí Flédě k narozeninám i Vánocům

Fleda ELEKTROBrno, 20. prosince 2016 - Poklidného ducha Vánoc v Brně rozčísne narozeninová party klubu Fléda. V předvečer Štědrého dne oslaví klub 16. narozeniny s originální taneční akcí a nekonvenčními elektronickými tvůrci. Mechanicky přesnou show předvedou 23. prosince akustičtí technaři z Rakouska Elektro Guzzi.

V české premiéře představí skladby z nového alba Clones, čímž završí celoroční cestu klubu k elektronicky vyhraněnější a žánrově otevřenější dramaturgii. Jejich vystoupení doplní nadějné brněnské duo 1flfsoap a sváteční afterparty s rezidenty Flédy Heldenkëllerz a s DJ Joshkem.

Narozeninová oslava uzavře letošní nabitou podzimní sezónu, která dosud nabídla přes 50 hudebních akcí. S rakouskými Elektro Guzzi propojí Fléda v jednom večeru hlavní rysy nově nastavené a celoročně pilované dramaturgie. „Letos se nám na Flédu podařilo pozvat ještě více elektronických projektů než v minulých letech. I díky klubové noci Elektra a festivalu Echoes u nás mohli fanoušci vidět jak dobře známá jména jako Danger, Digitalism nebo DJ HELL, tak aktuální projekty jako Zebra Katz či Kiasmos. Zároveň u nás dostaly prostor i svérázné indie kytarovky se zálibou v digitálním zvuku,“ shrnuje dramaturgyně klubu Fléda Marie Butula Cichá a dodává: „Elektro Guzzi svou instrumentální verzí techna zajímavě kopírují obě roviny. Jejich koncertní vystoupení jsou fascinující ukázkou až strojové přesnosti. Kromě toho ale vyzařují krystalickou energii, která strhává fanoušky po celém světě. Skladby z nového alba Clones jsou navíc ve srovnání se svými staršími sourozenci melodičtější a často zvukově hutnější.“

O druhou stage se postarají Heldenkëllerz, kteří spojují umělce s vizí ve vzájemné inspiraci, provázanosti a spolupráci jednotlivých členů. Program narozeninových oslav rozšíří brněnské duo 1flfsoap, o afterparty se postarají DJ Joshek a Ban Jarnet.


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      2  3
  4  5  6  7  910
11121314151617
18192021222324
252627293031
Nejbližší akce
28.10. Permon Cup 2021..
13.11. Koláčkový košt spojený se zpíváním..