Na Retro Party zamiřte v pátek na Flédu

Brno, 21. sprna 2014 - V pátek 22. srpna se brněnská Fléda promění v kouzelné místo, kde se čas vrátí o celá desetiletí zpátky. Odehraje se zde třetí vydání stylové Retro Party. To nejlepší z období 50. až 90. let minulého století na jednom místě v jednom čase.

V prostorách klubu vás přivítá fešný Trabant a nablýskané retro bicykly. Skrz dobovou projekci si potřesete rukou s Danem Nekonečným, Mirom Žbirom nebo Mandarinkou Darinkou. Zatrsáte na rock'n'roll, funky, disko a československý soc-pop. Za mixážní pulty se postaví ostřílení profíci – DJ Omek a DJ Čumbulák – kteří v nostalgické náladě vytáhnou i vinyly.

Bude zmrzlina – točená, smetanová, zdarma a pro všechny! Dočkají se i ti, kteří vždy preferovali spíše tvrďácké bonbóny Doxy, žvýkačky renomované značky Pedro nebo arašídové křupky jakékoliv značky. Nebudou chybět ani cupcakes, dortíky a další hříšné dobroty od Future Sailors.

Je myšleno i na ty, co odmítají dospět, nebo si zkrátka jen rádi zablbnou. Pro hyperaktivní jedince bude připraven skákací panák, pro ty kreativnější zase legendární céčka. A protože jistě vyrazíte stylově vyfiknutí, bude vám k dispozici fotokoutek, abyste se mohli nechat zvěčnit. U něj na vás počkají dámy ze Zlatá padesátá s krásnými šaty na zkoušení, parádění a čančání.

Zdroj: Fléda


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit