Speciální letní party s Electro Swing Bohemia na Flédě již v pátek

Brno, 22. července 2014 - V Brně se bude swingovat i v létě! Electro Swing Fever s nálepkou Letní Speciál se uskuteční v pátek 25. července na Flédě. Program bude ještě nabitější než jindy. Vše, co mají fanoušci Electro Swing Bohemia rádi, však zůstává – atmosféra zlaté éry swingu, skvělí DJs, dobové outfity, speciální projekce a stylové dekorace.

Speciálním hostem večera bude DJ Farrapo z Itálie. Se svými electro-swingovými sety už procestoval celou Evropu a teď po italsku roztančí Brno. Chybět nebudou ani vyhledávaní DJs z Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django a Paolo di Maki. Tito prvotřídní elegáni odehrají na Flédě špičkové electro-swingové selekce, které již mnohokrát rozhýbaly i zatvrzelé nepřátele tance.

Skvělou hudbou to začíná, ale nekončí! Úvod večera bude patřit charlestonovému tanečnímu workshopu v podání Jakuba Šůstka ze Swing Wings. V pop-up holičském koutku pak budou vyčkávat mistři řemesla z Local Barber Shop, aby pánům poupravili knír nebo vousy. Akce začíná ve 20.00 hodin.

(red)


Související články: