Scala má za sebou měsíc provozu. Diváci na ni nezapomněli

Brno, 18. listopadu 2013 – Kino Scala má za sebou první měsíc obnoveného provozu. Výsledky návštěvnosti ukazují, že Brňané na svou Scalu rozhodně nezapomněli. Filmová představení ve Scale vidělo už více než pět tisíc diváků. Kromě toho se v kinosále odehrálo také několik dopoledních projekcí a přednášek Univerzity třetího věku v rámci akademické činnosti Masarykovy univerzity.

film

"Pozitivní reakce na znovuotevření Scaly nás samozřejmě velmi těší, ale uvědomujeme si, že jsme teprve na začátku dlouhé cesty k navrácení Scaly na pomyslnou špici kino-pelotonu. Čeká nás spousta práce, která nás baví o to více, o co větší odezvu u veřejnosti cítíme," řekl ředitel Scaly Radek Pernica.

Hned v prvním týdnu znovu obnoveného provozu kina Scala měli diváci možnost sledovat nejnovější filmovou tvorbu, a to i ve 3D formátu, poprvé proběhla představení pro děti a rodiny s dětmi a v hojném počtu se také sešli diváci na projekci Naslepo, tedy speciální projekci, u které je do poslední chvíle utajeno, jaký film se bude promítat.

V rámci akademické činnosti Masarykovy univerzity Scala hostila výuku Skandinávský film, Studentské kino, kurzy U3V Základy filmové kultury, Den otevřených dveří pro fakulty a pracoviště MU, akce Kariérního centra MU a vědecká konference lékařské fakulty.

Oživení je patrné také ve foyer kina, kde se hostům otevřela obnovená kavárna Scala. Zájem o informace a dění v kině je vidět také na internetu, například rychlým nárůstem počtu přátel na Facebookových stránkách.


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně