Křest CD brněnské kapely HYSTERICAL NAKED již v pátek na Melodce

Brno, 17. ledna 2013 - V pátek 18. ledna se bude konat křest CD nadějné brněnské kapely HYSTERICAL NAKED. „Inferior Specimen for More“ , který proběhne v brněnském hudebním klubu Melodka v pátek 18. ledna ve 20 hodin. V roli speciálního hosta vystoupí skupina Airfare.

Publikum-koncert-01

„Brno je naše rodné město, kde máme i nejvíce fanoušků. Když jsme přemýšleli o místě křestu, nezapochybovali jsme ani minutu,“ říká kytarista kapely Jiří Maršálek a dodává: „Na koncert chystáme několik hudebních i vizuálních překvapení, zahrajeme samozřejmě taky naše písně, které fanoušci znají z rádií.“

Kapela Hysterical Naked vznikla v roce 2011 v Brně. Pohybuje se v prostoru chytrého progresivního rocku a chytlavého rock'n'rollu s důrazem na hudbu samu. Proplétání žánrů vytváří originální zvuk skupiny a její charakteristický styl, doplněný výrazným zpěvem a vokály. Hudebně se Hysterical Naked přibližuje k stylům kapel jako Pink Floyd, Radiohead, Simon & Garfunkel či Red Hot Chili Peppers, současně se snaží o moderní výraz a experimentování se zvukem.

Kapela hraje ve složení Karel Stránský (zpěv, kytara), Jiří Maršálek (kytara, klávesy, vokály), Lukáš Olejníček (kytara), Jan Rúznar (basová kytara) a Jindřich Kerndl (bicí).

Ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články: