Fléda v pátek oslaví 11 let existence klubu

Brno, 18. prosince 2012 – Ve stejný den, na který Mayové naplánovali konec světa, oslaví klub Fléda své jedenácté narozeniny. Večer 21. prosince odstartují pražští Slaves od Stadium Rock, svojí vizí konce světa navážou Akimbo a poblahopřeje také kapela C. Vstupné je zdarma.

fleda_klub

Koncert je zároveň příležitostí oslavit již 101 let od první zmínky o domě na Štefánikově ulici 24, kde Fléda sídlí. Klub nachystal netradiční koncert uznávaných jmen mimo český mainstream. Klub otevře své brány v 19:00. Show odstartují Slaves of Stadium Rock, nový projekt členů Anyway, Landmine Spring, Plexis a Slut. Kapela spojuje post-punk s hardcorem, avšak se svěží energií a silnějším drivem.

Svou vizi postapokalyptického uspořádání světa představí industriální Akimbo. Ti slibují sugestivní, multimediální a provokativní show, kdy budou projekce válečných konfliktů doprovázeny industriální elektronikou.

Na závěr roztančí publikum C svými typickými rytmickými instrumentálními skladbami. Koncerty vystřídají DJové, kteří narozeninovou party protáhnou až do ranních hodin.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...