J.A.R. se chystají na Flédě na konec světa

Brno, 6. listopadu 2012 — Rádoby apokalyptický závěr roku 2012 se pomalu blíží a J.A.R., nekorunování králové českého funk-rocku, k němu chystají warm-up party v rámci své podzimní tour Vidět Bohy Konec světa 2012.

Pubikum-koncert

Se zprávami o blížícím se konci světa se lidstvo v minulosti vyrovnávalo různě: chodívalo se ke zpovědi, stavěly se protiatomové bunkry v suterénu, čekalo se na přílet vesmírných lidí atd. J.A.R. se k tomu ale postavili čelem. Žádné vysedávání ve sklepě s konzervou fazolí na klíně, ale za freddiovského pokřiku „Show must go on!“ křáčí hrdě vpřed a k blížící se apokalypse naplánovali warm-up tour Vidět Bohy Konec světa 2012. Tak se na to musí.

Pokud se to k vám tedy ještě nedoneslo, warm-up party ke konci světa proběhne 9. listopadu na Flédě v podání hrdinných muzikantů J.A.R., kteří tváří tvář bezprostřední zhoubě ani na okamžik nesklopí zrak a jen o to silnější se opřou do svých nástrojů. A co na tom, že celý ten konec světa 2012 je jen vlhký sen konspiračních teoretiků – je to myšlenka, co se počítá, a tu podchytili J.A.R. na jedničku.

J.A.R. - Vidět Bohy Konec světa 2012 tour
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 9. 11. 2012
Start: 20:00 hod.
Vstupné: 250 Kč (předprodej) / 300 Kč (na místě)

Zdroj: Fléda, ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...