Brněnští Gate Crasher pokřtí na Melodce své třetí album Bitterfly

Brno, 22. října 2012 - Brněnská kapela Gate Crasher, předskokan velkých zahraničních hvězd Iron Maiden,  Aerosmith, Korn nebo Ozzyho Osbourna, pokřtí 26. října v klubu Melodka svou třetí studiovou desku s názvem Bitterfly.

gatecrasher

Koncert s křtem desky Bitterfly proběhne v pátek 26. října od 20 hodin v Brně, v klubu Melodka na Kounicově ulici. Kapela Gate Crasher, která v minulosti dělala předskokana velkým rockovým jménům, si jako kmotry ke křtu své třetí desky přizvala frontmana kapely Harlej Tomáše Hrbáčka a legendárního kytaráře Františka Furcha.

„Produkce desky Bitterfly se opět zhostil Michal Mnacakanov, natáčeli jsme ve studiu SHAARK," říká zpěvák a kytarista Ondra Novák. Na rozdíl od předchozích desek Chocolate Rabbit (2006) a Recycled (2009), jsou písně na Bitterfly výhradně česky. „Album obsahuje deset nových skladeb a jeden bonus. Jako host se k nám v jednom duetu přidala Klára Gajová z kapely K2,“ dodává frontman Ondra. CD vychází v digipacku u Open Media.

Kapela má v plánu i pražský křest, ten se odehraje 6. listopadu v klubu SaSazu. Album v Praze pokřtí Marta Jandová, s jejíž kapelou Die Happy vyrazí Gate Crasher na podzimní turné po českých a moravských klubech.
Vstupenka na křest stojí 100 Kč, v ceně je i nové CD.

(red), foto: www.gatecrasher.cz


Související články: