Na Slovácko míří Anna K., v Buchlovicích ji uvede Kolib

Buchlovice, 6. září 2012 (MEDIAFAX) - Několikanásobná zpěvačka roku, Anna K., se v pátek 7. září představí fanouškům ze Slovácka koncertem v zámeckém amfiteátru v Buchlovicích. Večer zahájí Libor Koutník alias Kolib, který zde pokřtí album My Own Man, sdělil Mediafaxu Vítězslav Chromek z pořádající agentury Vichr Production.

fanousci-publikum-koncert

Několikanásobná zpěvačka roku Anna K. vydala nedávno výtečné album Relativní čas. Fanoušky ze Slovácka tak v Buchlovicích čekají písničky z této desky, ale i osvědčené starší hity. "Oblíbená zpěvačka překonala vážnou nemoc a není pochyb, že je nyní ve skvělé hudební formě," podotkl Chromek. Annu K. doprovodí v Buchlovicích její Band.

Koncert je zároveň symbolickou tečkou za letošním programem Buchlovského hudebního léta 2012. V zámeckém areálu se od června mj. představili britští Smokie, Tři sestry, Marta Kubišová, bratři Ebenové či legendární brněnská rocková formace Progres 2.

Večer zahájí projekt KOLIB (Libor Koutník), jenž letos vydal dobře hodnocené album My Own Man a právě v zámeckém amfiteátru ho také pokřtí.

Páteční koncert začíná v 19.30 hodin, fanoušci mohou nákup vstupenek uskutečnit také přes www.smsticket.cz.

Zdeněk Matyáš, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
192021232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události