Dorota Barová pokřtí na Flédě své nové album Feat

Brno, 27. srpna 2012 — Ve středu 12. září pokřtí Dorota Barová na Flédě svoje nové album Feat. Mezi hosty se představí Lenka Dusilová, Tara Fuki, Kuzmich Orchestra, Vertigo a DoMa Ensemble. Dorota Barová, zpěvačka, skladatelka, textařka, hráčka na violloncelo a další nástroje, vydává „sólové“ album s netradičním, ale výmluvným názvem Feat.

dorota-barova-poster

Proč sólové s uvozovkami? Jedná se sice o její první desku, jejíž obal nese jen její jméno, nicméně i tam také veškerá sólovost desky končí. Jedná se totiž o kompilační album složené z vybraných nahrávek, ve kterých Barová hraje či zpívá — právě proto onen název Feat.

A že bylo z čeho vybírat. Na nové desce se objeví skladby z alb od Lenky Dusilové, Vertigo, Kuzmich Orchestra, Jaryna Janka, FruFru, Jana Buriana, Květů a dalších. Dlouhá a rozmanitá minulost Barové stejně jako i její hudební osobnost si vyloženě koledovaly o album podobného rázu.

Mnoho z výše zmíněných se dostaví osobně i na křest výběrové desky Feat. Vedle Doroty Barové se tak můžete těšit na Lenku Dusilovou, Tara Fuki, Kuzmich Orchestra, DoMa Ensemble a Vertigo.

Dorota Barová – křest desky Feat.
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 12. 09. 2012
Start: 20:00 hod.
Vstupné: 180 Kč (předprodej) / 220 Kč (na místě)
Hosté: Lenka Dusilová, Andrea Konstankiewicz (Tara Fuki), Josef Ostřanský (Kuzmich Orchestra), Marcel Bárta (DoMa Ensemble, Vertigo), Daniel Šoltis (Vertigo), Rastislav Uhrík (Vertigo)


Související články: