Kapela Lesní zvěří vystoupí v brněnských Podobrazech

Brno, 29. května 2012 - Brněnská kapela Lesní zvěř, která se nejčastěji objevuje ve škatulce nu-jazz, zavítá ve středu 30. května v rámci festivalu na své oblíbené nádvoří v brněnských Podobrazech. Začátek koncertu je ve 20 hodin.

kapela-lesni-zver

Kapela Lesní zvěř, které velí ostřílený muzikant Jiří Hradil, kterého můžete slyšet např. v TATA bojs, Umakartu či Priessnitz, právě pracuje na nové desce. Ta vyjde buď ještě koncem letošního roku nebo začátkem toho příštího. Debutové album prostě nazvané Lesní zvěř, které vyšlo u Indies Scope v roce 2009, sklidilo u novinářů i posluchačů velký úspěch.

Lesní zvěř se na brněnský koncert rozehřeje na belgickém festivalu Brussel Jazz Marathon, kde zahraje 26.5., a cestou do Brna to vezme  ještě přes německý klub Grunen Baum.  V loni kapela absolvovala kromě dalších i velmi úspěšnou koncertní šňůru v Mexiku, kde dostala publikum do divokého varu. Nechte se i vy zlákat Lesní zvěří do neotřelých hudebních houštin!

Předprodej vstupenek v Indies na Poštovské za 110,- Kč, na místě pak za 130,- Kč.

(red), foto: archiv kapely Lesní zvěř


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...