Tara Fuki vystupí v Brně v nově otevřeném Kabinetu múz

Brno, 18. května 2012 - Originální dámské duo Tara Fuki zahraje ve středu 23. května v Brně, a to v nově otevřeném Kabinetu múz na Sukově ulici. Začátek koncertu je ve 20 hodin. Hudba dua Tara Fuki je naprosto svébytná, křehce dynamická a výrazově nesmírně bohatá. Obohacená o otisky různých hudebních stylů s příchutí dálek, vytváří originální krasohled ženského nitra. Jejich písně pro dvě dřevěná těla, protkaná mazlivým zvukem polštiny, vytváří na první poslech křehkou pavučinu tónů, která se mávnutím smyčce dokáže měnit v nebezpečnou past.

tara-fuki-AnnaKrahulcovaMala

Tara Fuki mají za sebou mnohé koncerty doma i v zahraničí, několik desek a obdržely ocenění české Akademie populární hudby v kategoriích Alternativní hudba-world music a Objev roku za rok 2001 a v kategorii World music za rok 2007. V roce 2007  vystoupily jako první česká kapela na mezinárodním hudebním veletrhu WOMEX ve španělské Seville.

(red), foto: archiv Tara Fuki


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...