Na podporu Flédy zahrají Super Tuzex Bros., Professor Leopard a Dirty Picnic

Brno, 11. května 2012 — Ve středu 16. května 2012 proběhne speciální edice pravidelných Wednesday Live Nights na podporu klubu Fléda. Představí se kapely Super Tuzex Bros., Professor Leopard a Dirty Picnic a vstup bude zcela zdarma.

logo-fleda

Kapelu Super Tuzex Bros. založil Tuzex v roce 2008 poté, co rozpustil Scissorhands a začal hrát se Sunshine. Název projektu použil také pro desku Scissorhands, která ale vyšla až po rozpadu této kapely. „Super Tuzex Bros. byl nejdříve název mého projektu, až pak jsem se rozhodl jej použít i jako název posmrtné desky Scissorhands,” vysvětluje Tuzex a dodává, „je to v podstatě můj sólový projekt, ale jak už název napovídá, figuruje v něm několik mých brothers.“

Roztříštěné kytary, špinavá popina a bubenický workshop zároveň, to jsou ve zkratce Professor Leopard. Schizofrenní eklekticismus a energie až na půdu. Vyhráli nespočet soutěží, měli hrát ve filmu Probudím se včera a vydali úspěšnou desku. Patetičtí dvacátníci žijí hudbou a kratochvíle, které zažívají, skládají do sebe pod názvem Professor Leopard.

Kapela Dirty Picnic přislibuje nekompromisní vesmírný výlet. Na palubě jejich kosmické lodi vás přivítá zvuk synťáků a kytar. Očekávejte alternative dance, synthpop, new vave a goth smíchaný dohromady.

Po skončení koncertů bude pokračovat afterparty, na které zahrají DJs Trick, Ibe a Pajinac. Akce Fléda v ohrožení proběhne v rámci Madness Day – Wednesday Live Nights.


FLÉDA V OHROŽENÍ: SPECIÁLNÍ EDICE MADNESSDAY
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 16. 5. 2012
Start: 20:00 hod.
Kapely: Super Tuzex Bros., Professor Leopard, Dirty Picnic
Vstupné: Zdarma

Zdroj: Fléda


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události