Melodka láká na sobotní KontraHell Fest

Brno, 14. prosince 2011 - Na svůj sobotní program 17.12. láká příznivce rocku a metalu brněnská Melodka. Na akci s názvem KontraHell Fest vystoupí alternativní legenda Insania. Osobitý crossover této skupiny oslaví příští rok již 25. narozeniny. Dále vystoupí "prvoligový" Dark Gamballe a Free Fall hrající moderní směs metalu, rocku i popu.

insania250

CD „Rock´n´Freud“ skupiny Insania z roku 2007 obdrželo ceny Anděl a Břitva za Album roku a aktuálně také 2. místo v anketě Břitva v kategorii Album desetiletí! Insania zde zaboduje také jako koncertní kapela roku 2009 a kladné odezvy se dočká i zatím poslední deska „Kult hyeny“, za kterou skupina opět přebírá Břitvu za Album roku a je nominována v hudebních cenách ANDĚL.

Velkou zbraní další „prvoligové“ skupiny Dark Gamballe je dokonale vybroušený zvuk, špičkové výkony všech muzikantů, hitové ambice písní s crossoverovým elektronickým podkladem, neopakovatelná atmosféra a precizní vokál zpěváka vystupujícím pod pseudonymem 10.

Tvorbě Free Fall dominují elektrické podklady, chytlavé melodie a zajímavé vokály. Free Fall aktuálně vystupují s repertoárem z posledního alba „Double meanings“.Komu budou poslední předvánoční sobotu ještě chybět dárky pro své blízké, může na akci zakoupit nejen např. trička nebo CD vystupujících skupin, ale i dalších kapel ze stáje, např. Prvního hoře nebo Silent Stream Of Godless Elegy. Start: 19:30, Vstup: 150 Kč

foto: Insania


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně