Rockeři Gate Crasher představují Gilotinou, poslední klip z desky Bitterfly

Brno, 4. března 2015 - Brněnská parta Gate Crasher již dříve upozorňovala, že hodlá co nejvíce písní ze zatím poslední studiovky Bitterfly zpracovat také ve formě videoklipu. Po klipech Mrtvá, Neusínám, Ego a Stále hledám nyní Gate Crasher přicházejí s pátým v pořadí – Gilotinou.

gate crasher brno

Záběry pro Gilotinou byly pořízeny během vystoupení kapely na klubové noci Hrnem Brnem na podzim 2014. Vznikal pod taktovkou Radima Věžníka, stejně jako předchozí Ego.

„Od začátku jsme věděli, že k Bitterfly chceme udělat co nejvíc klipů. Možnost natočit ten poslední právě na živým hraní se v podstatě sama nabídla. V Brně máme domácí publikum, známe možnosti klubu a dopředu jsme očekávali, že Hrnem Brnem bude pořádnej večírek“ vysvětluje kytarista Lukáš Woff.

„Kluci mě oslovili s žádostí natočení Gilotinou na poslední chvíli. Nebyla to dlouho dopředu plánovaná akce. Nápad se mi ale líbil a hned jsem jasně vsadil na zachycení atmosféry celého večera. Proto jsou v klipu použity záběry nejen ze samotného hraní Gate Crasher, ale také z přípravy celého vystoupení“ upřesňuje režisér Věžník.

Kapela Gate Crasher za dobu svého působení vystupovala na největších letních festivalech, hrála s předními českými interprety a zahraničními hvězdami (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden, Deep Purple..). Má za sebou tři vydaná studiová alba (Chocolate Rabbit (2006), Recycled (2010), Bitterfly (2012)). V současné době pracuje na novince Nevynecháš!

Klip Gilotinou si můžete poslechnut zde

(red), foto: archív

 


Související články:

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně