Support Lesbiens představí na Flédě nové album Homobot

Brno, 16. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - V Brně vystoupí ve čtvrtek 24. listopadu skupina Support Lesbiens. Jak sdělil Ivo Pezlar z klubu Fléda, kde se koncert uskuteční, kapela představí nové album Homobot. Koncert začne ve 20 hodin a uskuteční se v rámci turné Homobot Tour 2011, během kterého kapela zavítá do 16 měst. "Homobot je osmé album. Členové Support Lesbiens jej vydali po třech letech," uvedl Pezlar s tím, že na nové desce dostal víc prostoru rock, punk i taneční hudba.

Support_Lesbiens_HOMOBOT_promo

„Na tomto albu jsme se chtěli hudebně i zvukově posunout dál. I díky Ecsonu Waldesovi, který desku koprodukoval, se nám to snad podařilo,“ zhodnotil Homobot kytarista Hynek Toman. „Chtěl jsem, aby deska byla rozmanitá, dobře poslouchatelná a bavila každého, komu se dostane do rukou. Proto má nabušený zvuk, hutné kytary, silné bicí a výrazný vokál,“ vysvětlil Waldes, který je zodpovědný za zvukovou podobu nové desky.

Novinkou ovšem není jen žánrová pestrost a hutný zvuk, ale i nová vizuální image kapely, za kterou stojí fotograf Petr Kurečka.O den dříve vystoupí v brněnské Flédě skupina Wohnout.

Lenka Horáková, foto: Support Lesbiens

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...