Zero-T jako headliner další Vendety na Flédě

Brno, 15. listopadu 2011 — Není to ani měsíc, co se konala poslední Vendeta a už se chystá další pokračování této oblíbené party. Jako hlavní host se na ní tentokrát ukáže další producent, pocházející z meky drum'n'bassu, tedy Anglie. Za jménem Zero-T (dříve vystupoval jako Zero Tolerance) se skrývá výborný producent, který se začal tvorbě hudby věnovat již na konci milénia, od kdy mu vyšlo nepřeberně releasů, které však i přes svou četnost, vždy splňovaly vysokou hudební a zvukovou kvalitu.

Vendeta-fleda-zero-t

Úměrně své tvorbě je i talentovaný DJ a ve svých pestrých setech vždy dokázal rozpumpovat taneční parket. Což už několikrát dokázal při návštěvě naší republiky. Poprvé však může kvality tohoto DJe docenit i Brno.

Vedle pořádajících Pohon DJs (Musicant, Spool, Marcco, Kotlyk) Vás samozřejmě čekají i další lákaví hosté, obohacující line-up. Budou jimi hlavně dva produkující DJs, pocházející ze severu naší republiky. Oba dva spojují hojné zkušenosti se skládáním zlomených beatů, které se v poslední době konečně dočkaly náležitého ocenění. Prvním je QO, kterému se vedle dalších úspěchů podařilo udat svůj track na uznávaném labelu Citrus. Druhým je teprve jedenadvacetiletý Camel, který i přes svůj nízký věk, toho má za sebou také hodně. Vedle několika releasů by mu v brzké době mělo vyjít EP Cerberus na anglickém labelu Overtech recordings. Poslednímy hosty bude dvojice Valoa a P.Pigeon, kteří obohatí druhý stage svou dubstepovo / bassovou náloží.


VENDETA – DJ MUSICANT EDITION
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 18. 11. 2011
Start: 20:30 hod.
Vstupné: 40 Kč / 80 Kč po 22:00 hod.
Main stage: Zero-T (Shogun Audio, Soul:R rec. / UK), QO (Citrus rec. / OMC), Musicant, Spool (Pohon), Camel (OMC)
Bar stage: Valoa, P.Pigeon (ADF), Marcco, Kotlyk (Pohon)

 

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
192021232425
26272829   
Nejbližší akce
22.02. Agadir: Na strunách naděje, Siarhi..