Zero-T jako headliner další Vendety na Flédě

Brno, 15. listopadu 2011 — Není to ani měsíc, co se konala poslední Vendeta a už se chystá další pokračování této oblíbené party. Jako hlavní host se na ní tentokrát ukáže další producent, pocházející z meky drum'n'bassu, tedy Anglie. Za jménem Zero-T (dříve vystupoval jako Zero Tolerance) se skrývá výborný producent, který se začal tvorbě hudby věnovat již na konci milénia, od kdy mu vyšlo nepřeberně releasů, které však i přes svou četnost, vždy splňovaly vysokou hudební a zvukovou kvalitu.

Vendeta-fleda-zero-t

Úměrně své tvorbě je i talentovaný DJ a ve svých pestrých setech vždy dokázal rozpumpovat taneční parket. Což už několikrát dokázal při návštěvě naší republiky. Poprvé však může kvality tohoto DJe docenit i Brno.

Vedle pořádajících Pohon DJs (Musicant, Spool, Marcco, Kotlyk) Vás samozřejmě čekají i další lákaví hosté, obohacující line-up. Budou jimi hlavně dva produkující DJs, pocházející ze severu naší republiky. Oba dva spojují hojné zkušenosti se skládáním zlomených beatů, které se v poslední době konečně dočkaly náležitého ocenění. Prvním je QO, kterému se vedle dalších úspěchů podařilo udat svůj track na uznávaném labelu Citrus. Druhým je teprve jedenadvacetiletý Camel, který i přes svůj nízký věk, toho má za sebou také hodně. Vedle několika releasů by mu v brzké době mělo vyjít EP Cerberus na anglickém labelu Overtech recordings. Poslednímy hosty bude dvojice Valoa a P.Pigeon, kteří obohatí druhý stage svou dubstepovo / bassovou náloží.


VENDETA – DJ MUSICANT EDITION
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 18. 11. 2011
Start: 20:30 hod.
Vstupné: 40 Kč / 80 Kč po 22:00 hod.
Main stage: Zero-T (Shogun Audio, Soul:R rec. / UK), QO (Citrus rec. / OMC), Musicant, Spool (Pohon), Camel (OMC)
Bar stage: Valoa, P.Pigeon (ADF), Marcco, Kotlyk (Pohon)

 

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
212223252627
282930    
Nejbližší akce

Žádné události