Miro Žbirka vyjede na koncertní turné

Brno, 25. července 2011 (MEDIAFAX) - Čtyři exkluzivní koncerty odehraje Miro Žbirka v doprovodu symfonického orchestru Capella Istropolitana v rámci svého podzimního turné. Fanoušci se na Žbirku mohou těšit v říjnu a listopadu v Brně, Plzni, Ostravě a Praze, sdělila agentuře Mediafax v pondělí PR manažerka Johana Turnerová.

zbirka

Meky Žbirka dokončil nové CD v doprovodu symfonického orchestru Capella Istropolitana, které fanouškům představí na podzimním turné, které nese název Miro Žbirka Symphonic Tour 2011. Žbirka a symfonický orchestr vystoupí pod taktovkou Adriana Kokoše. Aktuálně dokončená deska vyjde v říjnu a bude obsahovat Žbirkovy nejznámější skladby v netradičních úpravách. Mezi hity nebudou například chybět Balada o poľných vtákoch, Atlantída, Len s ňou, Deny nebo Čo bolí to prebolí.

"Tyto české koncerty následují velmi úspěšné loňské slovenské turné, na základě kterého vlastně nahrávky na CD vznikly. Kdo by se nemohl dočkat, může navštívit třeba Mekyho letní koncert v Českém Krumlově 13. srpna, kde určitě zahraje i aktuální prázdninový hit Naj znějící právě z rádiových éterů," uvedla Turnerová.

Miro Žbirka Symphonic Tour 2011
17. října - Brno, Janáčkovo divadlo
22. října - Plzeň, Synagoga
26. října - Ostrava, Velký sál Domu kultury
7. listopadu - Praha, Státní opera

Katerina Vlasáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...