Nový hudební festival nabídne rock i reggae

Brno, 12. července 2011 - Nový brněnský festival Brunafest přináší svěží vánek do letních červencových dnů a to v různých žánrech na stadionu brněnského Veledromu. Brunafest si klade za cíl připravit plnohodnotné koncerty kvalitních interpretů pro rozdílné generace, tak aby si každý přišel na své. A to v prostorách, které jsou přívětivé nepřízni počasí, čemuž částečně zastřešený areál Velodromu dostatečně vyhovuje.

bongo

Pro páteční večer jsou pro Vás připraveny rockově laděné rytmy, v podání 49. výročí oslavující legendy Olympic v čele s Petrem Jandou. A dále vystoupí dvojnásobný vítěz mezinárodního newyorkského  Beatlfestu The Backwards. Známost tohoto Košického Beatles revivalu je celosvětová a patří mezi jedny z top The Beatles revivalů na světě. Dokonce i manželka Paula McCartneyho si nebyla jista, jestli není na pódiu opravdu její manžel. O Jandy nebude tento večer nouze, protože ještě vystoupí „hurikán“ Dalibor Janda za doprovodu své dcery Jiřiny Anny Jandové.

Sobota 23. července vystřídá rock za ska & reggae rytmy. Na hudebním jevišti zahrají skvělí Fast Food Orchestra, hvězda českého reggae v podání Švihadla. Dále svými rytmickými vinyly rozvlní Ragga Ultras, a večer vyvrcholí slovenskou ska ikonou Polemic.

A kdo se nenasytí hudbou, může se občerstvit v pro Vás připravených stáncích s jídlem a pitím. Neváhejte a přijďte se užít léto na Brunafest 011 ve dnech 22. a 23. července v prostorách Velodromu.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události