Policie odhalila zdrogovanou řidičku, v batohu měla chemikálie k výrobě pervitinu

Brno, 5. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Čtyřiadvacetiletou řidičku pod vlivem drog odhalili policisté v Brně. Přiznala se, že kouřila marihuanu a vzala si i léky, řekla v pondělí brněnská policejní mluvčí Andrea Straková. Policisté zastavili ženu ve vozidle Renault v posledních dnech. "Na první pohled bylo jasné, že je ovlivněná omamnými látkami. Přiznala, že kouřila marihuanu a ráno si dala dvě tablety léku, který se užívá při epilepsii nebo maniodepresivní poruše. Předchozí den měla dávku pervitinu," sdělila Straková.

drogy_pervitin_jehla

Dotyčná měla v batohu chemikálie k výrobě drogy. Policisté jí zadrželi řidičský průkaz a převezli k lékařskému vyšetření.

Žena se bude zpovídat z ohrožení pod vlivem návykové látky. Kriminalisté z týmu Toxi se zabývají i tím, zda se věnovala výrobě nebo distribuci drog.

Lenka Horáková

Související články:
honor 50

Tipy pro péči o váš smartphone

Mnoho lidí považuje mobilní telefon za jeden ze svých nejcennějších věcí. Obsahuje stovky vzpomínek, včetně fotografií, kontaktů, zpráv a dokonce i videí. Je proto důležité vědět, jak se o naše telefony starat, aby vydržely co nejdéle. Smartphony vydrží v průměru dva až tři roky, ale pokud se o ně správně staráte, mohou žít déle. Svůj smartphone můžete chránit před poškozením a smrtí dříve, ne...