Muž nesl v tašce přes kilo marihuany. Prý dárek pro otce, vysvětloval policii

Brno, 12. října 2012 (MEDIAFAX) - Policisté odhalili v Brně u dvaadvacetiletého muže drogy v tašce. Pravděpodobně to byla marihuana, zajistili jsme i kradené platební karty, řekl v pátek brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb. "Mladík se snažil před hlídkou rychle zavřít černou cestovní tašku a z místa zmizet. Při kontrole byl nervózní a neustále se díval na zavazadlo," uvedl Šváb.

marihuana

Podle něj byly uvnitř různé chemikálie a balíček v igelitové tašce omotaný páskou. "Muž vysvětloval, že je to dárek pro otce," podotkl Šváb. Podle něj měl dotyčný za pasem kuchyňský nůž. Policisté ho převezli na služebnu. "V tašce bylo kilo a půl nejspíš marihuany, čtyři platební karty pocházející z trestné činnosti, injekční stříkačy a další chemikálie," dodal.

Lenka Horáková

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...