Zdrogovaná žena při policejním zásahu úmyslně rozbila hlavou skleněné dveře

Brno, 3. září 2012 (MEDIAFAX) - Zásah policie si vyžádala partnerská potyčka v bytě v Brně, kde hlídka odhalila varnu pervitinu. Zdrogovaná žena při zatýkání úmyslně rozbila hlavou skleněnou výplň dveří, sdělila brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.

Na partnerské neshody upozornili o víkendu policii nájemníci domu v Blažkově ulici. "Ve dveřích uvedeného bytu byla díra a ze druhé strany přistrčená skříň. Po zaklepání se v otvoru objevil jednatřicetiletý zanedbaný muž. Vysvětlil, že díru ve dveřích udělal kvůli tomu, že přítelkyně ztratila klíče," vysvětlila Straková.

Policisté vstoupili dírou dovnitř, kde byla o rok mladší družka. "Ležela na posteli a měla drobné podlitiny. V celém bytě byl nepořádek a silný zápach po chemikáliích. Nacházelo se tam varné sklo a další potřebné věci k výrobě pervitinu. Na balkóně byly dvě rostliny konopí," popsala mluvčí s tím, že oba partneři byli pod vlivem drog.

S mužem neměli policisté problém, ale žena protestovala. "Hystericky křičela, že nikam nepůjde. Potom se zvedla z postele a hlabou rozbila skleněnou výplň dveří. Zasahující hlídka ji spoustala. Po lékařském vyšetření skončili oba v policejní cele," dodadla.

Lenka Horáková

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit