Zetoru se daří, hodlá nabrat dalších 40 zaměstnanců

Brno, 15. května 2017 – Brněnský výrobce traktorů aktuálně hledá 40 nových kolegů do výrobní části závodu. Obsazovány jsou dělnické pozice, zejména pak brusiči, obráběči kovů nebo montážní dělníci. Nábor nových zaměstnanců souvisí s plánovaným navyšováním výroby ve druhé polovině roku 2017. Situace na trzích Evropy z pohledu celkových prodejů zemědělské techniky se již více než tři roky nachází v recesi, jednotlivé země zaznamenávají propady v prodejích. Této situaci čelí i Zetor.

Zetor Forterra HD 150 foto 2

„Podle odhadů a plánů na rok 2017 se propady prodejů na trzích Evropy postupně stabilizují do poloviny roku. Druhé pololetí z pohledu požadavků na výrobu bude náročnější vzhledem ke zvyšující se poptávce o traktory ze zemí Asie a Afriky, tedy z trhů, na které značka vstoupila v nedávné době,“ vysvětluje Jana Ragasová, ředitelka Úseku lidských zdrojů a všeobecné správy v ZETOR TRACTORS a.s., a dodává: „Na plánované zvýšení požadavků na výrobu reagujeme navýšením pracovních míst v rámci výrobní části závodu. V této chvíli tak hledáme nové zaměstnance."

Společnost obsazuje 40 pozic, nábor byl zahájen v průběhu dubna. Zájem je zejména o brusiče, obráběče kovů a montážní dělníky. Společně s dělnickými profesemi obsazuje společnost dalších 25 pozic převážně technickohospodářského zaměření, hledají se specialisté obchodu, marketingu, nákupu, konstrukce nebo vývoje a kvality.

Pro společnost nyní pracuje 660 osob a dalších 90 osob jsou zaměstnanci zahraničních poboček v USA, Velké Británii, Francii, Německu, Polsku a Indii.

„Aktuálně připravujeme zábavné odpoledne, během kterého se může veřejnost seznámit blíže se značkou ZETOR, našimi traktory, zjistit více o historii značky a užít si bohatý doprovodný program. Připravený bude na místě i infostánek, kde budeme případným zájemcům představovat volné pozice a zázemí společnosti. Na místě jim rádi odpovíme na všechny jejich otázky,“ zve Jana Ragasová na akci Den se ZETOREM, která proběhne 20. 5. 2017 od 13:00 na adrese Trnkova 111, v Brně-Líšni.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...