CCC v prosinci v Olympii otevře jednu z největších prodejen v Evropě

Praha/Brno, 9. prosince 2014 - Společnost CCC Czech pokračuje ve své plánované expanzi. V roce 2014 rozšířila v České republice svoji síť o dalších 8 prodejen a v první polovině prosince chystá otevření letošní deváté nové prodejny. Ta bude otevřena v brněnské Olympii a s rozlohou 1300 m2 se stane jednou z největších prodejen značky CCC v Evropě.  Brněnská prodejna bude již celkově 79. prodejnou v České republice.

Prodejna CCC novy koncept olympia brno2

„Stávající prodejny navíc procházejí postupně rekonstrukcemi, aby vyhovovaly novému konceptu, který představila značka CCC v loňském roce. Kromě změny interiéru  se také zvětšuje plocha daných prodejen a s ní je spojené rozšíření nabízeného sortimentu v oblasti „shoes and bags“. CCC tak pokračuje ve svém plánu zvětšování, vylepšování a modernizování interiéru svých prodejen, který jde ruku v ruce s avizovanou expanzí a plánem posílit pozici klíčového hráče na českém trhu ve svém segmentu,“ prozrazuje jednatel společnosti CCC Czech Roman Puchala.


Související články:

Komentáře 

 
0 #1 Bára 2015-01-21 16:03
Pro ženy je to opravdový "ráj na zemi" :)
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...