EC Logistics působí nově V CTParku Brno na Černovické terase

Brno, 29. dubna 2014 - Realitní společnost 108 AGENCY zprostředkovala pronájem logistické společnosti EC Logistics v prostorách CTParku Brno na Černovické terase. EC Logistics nově využívá skladovací prostory o velikosti 4 200 m2 se skladovou plochou pro 4 200 palet a 200 m2 prostor pro administrativní zázemí.

CTPark Brno

„Rozšíření EC Logistics je díky novým a moderním prostorám v CTParku Brno zhruba pětinásobné. Umožní expanzi firmy, která nám pomůže ke zkvalitnění našich přepravních služeb pro zásilky z celé Evropy do Turecka, Gruzie, Ázerbájdžánu, Arménie, Ruska, Kazachstánu a dalších zemí Společenství nezávislých států,“ uvedl Lukáš Vokoun, generální manažer EC Logistics.   

EC Logistics je součástí mezinárodní skupiny East Cargo Link, která patří k lídrům v oblasti poskytování komplexních dopravních a logistických služeb ve střední Evropě. EC Logistics nabízí  mezinárodní leteckou, námořní a silniční přepravu zásilek, pojištění služeb a celní deklaraci. Do nových prostor se společnost přestěhovala z brněnských Ivanovic.

„Spojení moderních prostor, vysokých technických standardů parku a velmi dobré lokality s napojením na důležité dopravní tepny ihned odpovídalo náročným požadavkům klienta,“ vysvětluje důvody, proč si společnost vybrala právě CTPark Brno Ing. Jakub Holec, jednatel 108 AGENCY. CTPark Brno patří do široké sítě CTParků developerské společnosti CTP.

(red), foto: archiv


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN