CTP rozšiřuje pro Honeywell testovací laboratoř

Brno, 28. ledna 2014 - Novou laboratoř o velikosti cca 1 000 m2 v brněnském CTParku bude využívat divize firmy Honeywell zabývající se testováním a vývojem turbokompresorů a brzdových systémů pro dopravní techniku. Otevření a zprovoznění testovací laboratoře je naplánováno na září 2014. Společnost CTP do projektu investovala 45 miliónů korun.

CTP Brno foto 03

V novém objektu bude umístěna zkušební laboratoř pro brzdové systémy. Laboratoř bude zajišťovat provádění testů na vyvíjených, inovovaných a produkovaných brzdových systémech a jejich prvcích v dopravní technice. Jde zejména o brzdové kotouče a brzdové destičky vyprodukované výrobní divizí společnosti Honeywell.

„Společnost Honeywell dokazuje, že Brno je díky technickým univerzitám, a tedy i kvalifikovaným pracovníkům stále více poptávanou lokalitou, která je atraktivní pro mezinárodní společnosti působící v oblasti technologického rozvoje a výzkumu,“ uvedl Tomáš Budař, regionální ředitel CTP.

Foto: CTP


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...