CTP získala úvěr 110 milionů eur na financování CTParku Modřice

Brno, 2. června 2015 - CTP a jeho dlouhodobý obchodní partner Erste Bank Group uzavřely koncem května úvěr ve výši 110 milionů eur pro financování CTPark Modřice – prémiového business parku CTP s pronajímatelnou plochou 200 000 m2.

ctpark modrice brno

Celkem CTP a Erste Bank Group za více než 15 let spolupráce uzavřely transakce k financování komerčních nemovitostí napříč střední Evropou přesahující hodnotu 750 milionů eur. Agentem financování v rámci Erste Bank Group je Česká spořitelna. Právní stránku kontraktu připravila společnost Dentons.

Radek Zeman, finanční ředitel CTP, k podpisu smlouvy uvedl: „Erste Bank Group je naším dlouhodobým a spolehlivým partnerem jak u nás v České republice, tak i v zahraničí. Aktuální výše nedávno uzavřeného seniorního financování ve výši 400 milionů eur je jasným důkazem důvěry ve vzájemnou spolupráci a její pokračování v budoucnu.“

CTPark Modřice je strategicky umístěn 5 km jižně od Brna, s přímým napojením na silnici E461 do Vídně. Business park těží z přístupu k brněnské hromadné dopravě a tím i k vzdělané pracovní síle a ztělesňuje úspěch prvního fullservisového parku v síti CTPark Network.


Související články: