CTP postaví v areálu Ponávka kancelářský komplex pro IBM

Brno, 26. listopadu 2015 - Společnost CTP zahájila ve svém business parku Ponávka v Brně přípravy na výstavbu kancelářského komplexu pro technologickou společnost IBM. Nový projekt v první fázi  vytvoří víc než 330 kvalifikovaných pracovních míst. Předání se plánuje na druhé čtvrtletí roku 2016.

server

„Ponávka je unikátní park v síti CTPark Network. Jedná se o business park nabízející dynamický mix pracovního a městského života v centru Brna. Domníváme se, že právě tato kombinace láká velké společnosti jako je IBM, které vidí velkou výhodu v umístění svého podniku právě v areálu Ponávka a obecně v Brně,“ říká Jaroslav Kaizr, Business Director ve společnosti CTP.

Ponávka je dynamický projekt městské obnovy a rozvoje. Tvoří ho moderní a technologicky vyspělé kanceláře ve stylově zrenovovaných historických budovách, součástí jsou také jednotky CT Box. Společnost CTP na tomto místě vytvořila z bývalé škrobárny z 19. století prémiovou destinaci podniků 21. století.

Se svými stávajícími klienty ABB a Madfinger Games se CTP dohodla na rozšířeních v Ponávce o výměře přesahující 3 700 m2. CTP také přivítala nové klienty, jako je Aria Pura a poskytovatele diagnostických služeb AeskuLab, který si nedávno převzal kancelářské prostory o výměře 1 700 m2 a prostory laboratoří v kancelářích. Portfolio komerčních nemovitostí třídy A společnosti CTP nabízí prostory k pronájmu o výměře zhruba 3 mil. m2 a CTP je odhodlána tento objem do roku 2020 navýšit na 5 mil. m2.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...