CTP plánuje DOMEQ 2 a další rozvoj parku Ponávka

Brno, 15. listopadu 2018 – Koncept moderního bydlení v Brně pro studenty a mladé profesionály DOMEQ, který kombinuje prvky hotelového a rezidenčního bydlení, je plně obsazen. Nyní CTP plánuje pokračování v podobě DOMEQ 2, který bude v bezprostřední blízkosti, v CTP Business parku Ponávka.

„Vzhledem ke stále narůstajícímu zájmu o další ubytovací prostory v našem parku Ponávka v Brně, jsme se rozhodli vybudovat DOMEQ 2. Chceme vytvořit další inspirativní prostory a věříme, že se DOMEQ 2 stane centrem kreativity. Momentálně řešíme design i rozlohu pokojů, společenských místností a nabídku služeb. Při tvorbě budeme vycházet z našeho prvního projektu, přesto bychom ale chtěli, aby tyto prostory byly ještě o něco exkluzivnější,“ říká Jiří Kostečka, Business Developer ve společnosti CTP.

Kromě plánované výstavby DOMEQU 2 se v Ponávce bude také rozšiřovat nabídka moderních kancelářských prostor. V unikátním areálu, který v sobě kombinuje různé druhy nemovitostí od showroomů a skladů přes zachované prostory průmyslových hal z 19. století, bude brzy hotova budova s šesti podlažími. Ta volně navazuje na dvě již zavedené kancelářské budovy a nabídne moderní prostory o rozloze 8 000 m2. Její finální dokončení je naplánováno na leden 2019.

„Náš areál Ponávka patří mezi nejrychleji se rozvíjející parky v našem portfoliu. Koncept je natolik unikátní, že dokáže nabídnout své prostory pro různorodé oblasti podnikání. Nová budova,A3,poskytne kromě moderních kancelářských ploch také zázemí areálu s občanskou vybaveností. Kromě restaurace a kavárny, zde plánujeme instalovat například i bankomat. Chceme také rozšířit relaxační zóny areálu. Zvažujeme různé varianty, jako venkovní sportoviště, multifunkční hřiště nebo malý atletický ovál. Naším cílem je areál zatraktivnit nejen pro místní ale i okolí,“ dodává Kostečka.

Foto: archív CTP


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)
Šalina 300x250