Spielberk Office Centre je podnikatelskou nemovitostí roku 2016

Brno, 19. června 2017 - Největší office park svého druhu v Brně – Spielberk Office Centre zvítězil v soutěži Investor a podnikatelská nemovitost roku 2016. Byznys park CTP, ve kterém byl v letošním roce otevřen čtyřhvězdičkový hotel Courtyard by Marriott, odborná porota ocenila mimo jiné za spolupráci se společností Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.

CTP-Spielberk-Brno-4

„Ocenění pro Spielberk Office Centre si velice vážíme. Dokázali jsme v Brně vybudovat jedinečnou byznys zónu, která tu nemá obdoby. V letošním roce jsme projekt završili výstavbou moderního hotelu Courtyard by Marriott, který je zaměřen převážně na byznys klientelu, čímž Brno učinil atraktivnější obchodní destinací. Smlouvou se společností Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.  jsme zde dosáhli skoro 100% obsazenosti a kvůli narůstající poptávce ze strany klientů budujeme nové prostory také v parku Vlněna,“ říká Jiří Kostečka, Business Developer ze společnosti CTP.

Spielberk Office Centre, který patří mezi největší office parky v Česku, je přední a oblíbenou byznys lokalitou v pěší vzdálenosti od brněnského výstaviště. Sídlí v něm více než 40 mezinárodních klientů zaměstnávajících téměř 6 000 lidí. Kromě širokého spektra významných společností vyniká také spojením moderní architektury a příjemného pracovního prostředí. Nabízí tak unikátní prostory s velkým množstvím zeleně, vodních ploch a odpočinkových zón. Parkovací plochy jsou schované v podzemí a komplex je napojený na cyklistické trasy, které denně využívá mnoho lidí. Celková investice CTP do Spielberk Office Centra přesáhla 200 milionů EUR.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...