Mergon Czech slaví letos 10. výročí

Brno, 10. června 2014 - Společnost Mergon Czech se sídlem v CTP Parku v Modřicích oslavuje tento rok 10 let svého působení na trhu. Mergon Czech byla založena v roce 2004 a je součástí Mergon Group, což je irská výrobní společnost s globálním působením.

mergon czech

Ta zajišťuje inovativní řešení v oblasti technických plastových výlisků pro automobilový průmysl, zdravotnictví a další průmyslová odvětví v Evropě a Severní Americe. Společnost, která byla založena v roce 1981, má své sídlo v Irsku a výrobní závody v Irsku, USA a České republice. S více než 400 zaměstnanci po celém světě se řadí mezi přední výrobce vyfukovaných i vstřikovaných plastových dílů.

Během uplynulých deseti let se společnost Mergon Czech zařadila mezi přední české výrobce v oboru vyfukování technicky náročných plastových dílů a svou výrobu v Modřicích hodlá i v příštích letech nadále rozvíjet a rozšiřovat. Loni zaměstnávala 120 zaměstnanců a její obrat dosáhl téměř 330 miliónů korun.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...