Home Credit International nově i ve Spielberk Tower

Brno, 5. března 2013 - Pětaosmdesát metrů vysoký mrakodrap Spielberk Tower získal dalšího nájemce. Po společnosti Honeywell, jejíchž cca 100 zaměstnanců sídlí od loňska ve dvou patrech této budovy, se sem v polovině letošního roku nastěhuje firma Home Credit International.

spielberk-tower-b-roman-fisa

Tato společnost je součástí Home Credit Group, předního poskytovatele spotřebitelského financování ve střední a východní Evropě a v Asii, a patří do mezinárodní finanční skupiny PPF.

„Ve Spielberk Tower bude pracovat více než 400 specialistů na informační technologie, odkud budou zajišťovat služby pro pobočky firmy jak v Evropě, tak na asijském kontinentu,“ uvedl Jiří Kostečka, manažer pronájmů z CTP.

Zdroj: CTP, ilustrační foto: Roman Fiša


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN