Decathlon nově v Brno Retail Parku

Brno, 11. listopadu 2014 - V prvním retailovém projektu společnosti CTP, Brno Retail Parku v Modřicích, byl slavnostně otevřen první obchod. Na ploše 3 000 m2 bude působit řetězec se sportovní módou a vybavením Decathlon. Decathlon je největší evropský prodejce sportovního vybavení. Působí v 19 zemích světa prostřednictvím více než 800 prodejen a prodává především výrobky vlastních značek jako je Quechua, Kipsta, Wed´ze, Domyos, B´twin a další.

Decathlon brno ctp retail park

V Brno Retail Parku bude zákazníkům obchodu k dispozici také hřiště, na kterém si budou moci zdarma zasportovat nebo si vyzkoušet v prodejně nabízené výrobky.

„Brno Retail Park je v rámci sítě CTP výjimečným projektem. Za cca 5 miliónů eur jsme na pozemcích vybudovali veškerou infrastrukturu a příjezdové komunikace. Jeden z pozemků jsme pak prodali Decathlonu, který si zajistil výstavbu obchodu vlastními silami,“ říká Tomáš Budař, regionální ředitel CTP pro jižní Moravu. CTP pokračuje i nadále v realizaci Brno Retail Parku, který po svém dokončení nabídne dalších cca 45 000 m2.


Související články:

Komentáře 

 
-1 #1 Michal R. 2015-01-21 16:02
Jejich nabídka je opravdu velmi široká, jsem nadmíru spokojený. Jakožto myslivec zvláště oceňuju jejich nabídku z kategorie "pro lov", která je o třídu až dvě levnější než konkurence a přitom stále ve skvělé kvalitě.
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...