Nemocnice Ivančice vypisuje výběrové řízení na primáře/ku gynekologicko-porodnického oddělení

Brno, 12. listopadu 2013 (P.R.) - Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení na obsazení funkce primář/ky gynekologicko-porodnického oddělení. Požadované kvalifikační předpoklady: Specializační způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví, licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře, znalost práce na PC, praxe jako řídící pracovník vítána.

ruce matka dite250

K přihlášce přiložte: Strukturovaný životopis s motivačním dopisem, kopie dokladů prokazujících kvalifikační předpoklady, výpis z rejstříku trestů a doklad o zdravotní způsobilosti, poslední dva uvedené doklady ne starší než 3 měsíce.

Přihlášky zasílejte na adresu Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace, paní Dana Svobodová, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Široká 16, 664 95 Ivančice do 15. 1. 2014.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...