Spuštěna výroba nového modelu traktoru Zetor Major. Zájem je velký

Brno 25. února 2013 – Tradiční výrobce zemědělské techniky Zetor Tractors zahájil minulý týden sériovou výrobu nového traktoru Zetor Major. První vyrobené traktory zamíří nejen do Česka, ale i do Velké Británie, Polska, Irska, USA či Dánska. Do konce roku počítá Zetor s výrobou kolem 900 kusů traktoru Zetor Major.

zetor major

„Na období leden až duben zatím evidujeme potvrzené objednávky na více než 350 traktorů modelu Zetor Major, což mírně předčilo naše očekávání. Znamená to, že plánovaná produkce pro toto období je již nyní vyprodaná," říká Marián Lipovský, zástupce výkonného ředitele a výrobní ředitel společnosti. „Zájem o nový model nás velmi těší. Dosavadní vývoj také potvrzuje náš původní předpoklad, podle něhož v roce 2013 počítáme s výrobou 900 kusů těchto traktorů," doplňuje Lipovský.

Základní cena Zetoru Major je 550 000 Kč, finální cena samozřejmě závisí na provedení, které si zákazník zvolí. Při vývoji nejnovějšího modelu traktoru společnost využila i externí specialisty z oblasti vývoje. Také do budoucna chce Zetor Tractors nabídnout příležitost ke spolupráci dalším externím vývojovým týmům. „S ohledem na naše záměry mohu potvrdit, že Zetor Major není naší poslední velkou novinkou. Už nyní se zákazníci mohou těšit na další nové modely v portfoliu značky Zetor," uzavírá Marián Lipovský.

Nový model Zetor Major patří do výkonové kategorie do 80 koní a jedná se o traktor, který je určený především pro majitele menších či rodinných farem. Novinka navazuje na stejnojmenný model, který byl v historii značky jedním z nejúspěšnějších traktorů a získal si pověst traktoru na celý život.

Zdroj: Zetor Tracktors, foto: Zetor Major, archiv společnosti


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Březen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF