Expozici Zetoru na Zemi živitelce navštívil i prezident Václav Klaus

České Budějovice/Brno, 1. září 2012 - Expozici tradičního výrobce traktorů značky Zetor navštívil na mezinárodní výstavě Země živitelka prezident ČR Václav Klaus. „Je pro nás velkou ctí, že se pan prezident zastavil u naší expozice,“ říká Marián Lipovský, zástupce výkonného ředitele a výrobní ředitel společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

zetor-vaclav-klaus

„Přibližně 90 % traktorů Zetor míří do zahraničí. Neustále pracujeme na tom, aby byly díky své kvalitě a spolehlivosti důstojnými reprezentanty naší země,“ podotknul Lipovský  Země živitelky se Zetor účastní tradičně, jeho expozice byla na každém ročníku této mezinárodní výstavy. Letos nemohl chybět nový model Zetor Forterra HSX, jehož sériová výroba byla zahájena teprve v červnu.

V rámci expozice společnosti Zetor jsou v Českých Budějovicích až do 4. září k vidění také další produkty, například přídavná zařízení pod označením Zetor System pro práci na poli i komunální údržbu nebo modely ze současného produktového portfolia. Expozici Zetor naleznete na mezinárodní výstavě Země Živitelka na výstavišti v Českých Budějovicích v pavilonu T1.

(red), foto: ZETOR TRACTORS a.s.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...