Zetor je v plusu. Druhé pololetí má být ještě lepší, hlásí

Brno, 12.srpna - Skupina Zetor vykázala za první pololetí letošního roku hospodářský výsledek 54 miliónů korun. Ve druhém pololetí očekává Zetor ještě více objednávek. Ty má podpořit i čerstvé ocenění traktoru Zetor Forterra 135 od Německé zemědělské asociace.

08-finance-250

Finanční ředitel společnosti Petr Veselý přikládá hlavní podíl na pozitivním hospodářském výsledku zlepšené kontrole nákladů v jednotlivých hospodářských střediscích. Zetor tak navazuje na dobrá čísla z roku 2010. Druhé pololetí by podle Veselého mělo být ještě silnější díky čerpání dotací polských zemědělců.

Podpořit hospodaření společnosti by mělo i ocenění traktoru Zetor Forterra 135 16V od Německé zemědělské asociace. Ta jej ve svém testu zařadila mezi modely s nejnižší a nejefektivnější spotřebou paliva na trhu.

(red)


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.