Zetor je v plusu. Druhé pololetí má být ještě lepší, hlásí

Brno, 12.srpna - Skupina Zetor vykázala za první pololetí letošního roku hospodářský výsledek 54 miliónů korun. Ve druhém pololetí očekává Zetor ještě více objednávek. Ty má podpořit i čerstvé ocenění traktoru Zetor Forterra 135 od Německé zemědělské asociace.

08-finance-250

Finanční ředitel společnosti Petr Veselý přikládá hlavní podíl na pozitivním hospodářském výsledku zlepšené kontrole nákladů v jednotlivých hospodářských střediscích. Zetor tak navazuje na dobrá čísla z roku 2010. Druhé pololetí by podle Veselého mělo být ještě silnější díky čerpání dotací polských zemědělců.

Podpořit hospodaření společnosti by mělo i ocenění traktoru Zetor Forterra 135 16V od Německé zemědělské asociace. Ta jej ve svém testu zařadila mezi modely s nejnižší a nejefektivnější spotřebou paliva na trhu.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...