RegioJet se vrátil k téměř plnému rozsahu provozu svých vlakových spojů

Brno, 22. května 2021 – Od pátku 21. května obnovil RegioJet plný provoz rychlíků na lince R8 Brno – Přerov – Ostrava – Bohumín a zpět. Vlaky opět jezdí v hodinovém intervalu po celý den, 16x denně v každém směru, s odjezdy z Brna i Ostravy v rozmezí 5:00–21:00 hodin.

RegioJet Wien 2031

RegioJet tak obnovil téměř plný rozsah svých vlakových spojů. Počty cestujících a poptávka po cestování se již nyní aktuálně blíží 70 % předcovidovému stavu; další nárůst se očekává s rozšířením školní výuky od 24. 5. Výrazně roste také poptávka po víkendovém a volnočasovém cestování. Mezitýdenní nárůsty počtu cestujících a tržeb se pohybují kolem 20 %.

V pátek 28. 5. vyjíždí letošní první vlakový spoj RegioJet do Chorvatska, a to v 16.46 hodin z Prahy hl. n. a v 19:48 z Brna hl. n. Celkový počet prodaných jízdenek na spoje do Chorvatska se již blíží 30 tisícům; každý den se nyní prodá 1000 nových jízdenek.

13. 6. startují přímé vlaky RegioJet do Budapešti a Györu – a to 2x denně v každém směru. RegioJet již nyní provozuje 4x denně v každém směru spoje do a z Vídně a 13. 6. dva páry z těchto spojů prodlouží až do Budapešti.

V provozu jsou také spoje Praha – Ostravsko – Košice – a to 2x denně v každém směru – jeden denní a jeden noční spoj a 3x denně v každém směru spoje na trase Praha – Brno – Bratislava a zpět.

RegioJet má v plném prodeji jízdenky na celou letní sezónu – až do začátku září a již na přelomu června a července očekává plný návrat poptávky po cestování vlaky – na stejné úrovni jako před covidovou pandemií.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...