Zvolte událost roku 2013 a vyhrajte desítky cen!

Brno, 17. prosince 2013 - Končící rok 2013 přináší vhodný čas na rekapitulaci zajímavých momentů a událostí, které hýbaly Brnem. Vybrat ty, které nejvíce zasáhly do života řady z nás, není jednoduché. Proto dáváme možnost vám, našim čtenářům, rozhodnout, která z událostí letošního roku podle vašeho názoru patří mezi ty „nej“!

brno petrov panorama

Hlasujte zde pro události navržené redakcí, nebo nominujte své vlastní favority z událostí, které podle vás nejvíce ovlivnily v letošním roce život v jihomoravské metropoli. Hlas můžete dát jedné až desti událostem. Zvolte události roku 2013, které hýbaly Brnem!

Pozor, soutěž!

Každý hlasující bude zařazen do slosování o desítky věcných cen jako knihy, vstupenky do Aqualandu Moravia v Pasohlávkách či třicet ročních předplatných časopisu Brno Business & Style na rok 2014!

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...