V Brně vykolejila tramvaj mezi Mendlovým náměstím a Výstavištěm

Brno, 12. července 2012 (MEDIAFAX) - Tramvaj plná lidí vykolejila ve čtvrtek dopoledne v Brně. Nikomu se nic nestalo, ve 13.40 jsme obnovili provoz, informovala mluvčí Dopravního podniku města Brna Linda Škrancová. Nehoda se stala před půl jedenáctou. "Tramvaj na lince X1 vyjížděla z Mendlova náměstí a vykolejila v kopci u výstaviště. Při tom porazila sloup, který drží trolejové vedení," uvedla Škrancová.

tramvaj-krystof-turek

Podle ní se nikdo nezranil, ale kolize na tři a půl hodiny zkomplikovala tramvajovou dopravu. "Zaměstnanci několik hodin pracovali na odstranění následků havárie. Cestující přepravoval z Mendlova náměstí jednu zastávku na Výstaviště náhradní autobusová doprava. Provoz jsme obnovili po půl druhé," dodala mluvčí s tím, že příčina vykolejení se vyšetřuje.

Lenka Horáková, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...