Při polední minutě ticha se MHD v Brně nezastaví

Brno, 23. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Městská hromadná doprava v Brně pojede v pátek i přes poledne v době minuty ticha k uctění památky zesnulého exprezidenta Václava Havla. Nedávali jsme žádná nařízení pro řidiče, aby dopravu zastavili, řekla  mluvčí Dopravního podniku města Brna Linda Škrancová. "K minutě ticha jsme nevydávali žádná opatření k zastavení dopravy. Památku jsme uctili vyvěšením černých praporů a vlajky," uvedla Škrancová.

Tramvaj-KORDIS-JMK

Podle ní je však možné, že by některý řidič z vlastní iniciativy v poledne zastavil. "Pokud někdo minutu ticha přečká v zastávce, budeme to tolerovat. Přesto si nemyslím, že se to hromadně mělo stát," dodala.

Lenka Horáková, foto: KORDIS JMK

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...