Policie pátrá po místostarostovi Židenic Vytopilovi, mohl se stát obětí zločinu

Brno, 12. září 2011 (MEDIAFAX) - Jihomoravská kriminálka vyhlásila v pondělí pátrání po místostarostovi Brna-Židenic Aleši Vytopilovi (ODS). Politik se neobjevil doma ani na veřejnosti od pátku, kriminalisté nevylučují, že se místostarosta mohl stát obětí trestného činu, řekla mluvčí policie Petra Vedrová.

vytopil250

Šestatřicetiletého Vytopila pohřešují příbuzní od pátečního večera. "Naposledy se pohyboval v Mariánském údolí v brněnské městské části Líšeň poblíž restaurace U Raka a Eldorádo, kam přijel svým hnědým metalizovaným Volkswagenem Passat," řekla Vedrová.

Židenický místostarosta Vytopil je přibližně 180 centimetrů vysoký, střední postavy. Má kulatý obličej, hnědé oči a hnědočerné krátké rovné vlasy. Na sobě měl zelenomodré pruhované tričko, modré rifle, sportovní boty bílé barvy a s sebou měl černou pánskou příruční tašku.

Kriminalisté prověřují podle Vedrové možnost, že se Vytopil mohl stát obětí trestného činu. "Žádáme všechny svědky, kteří se v pátek 9. září v době kolem 19.00 hodin pohybovali v Mariánském údolí v Brně, zejména parkovali svými auty na parkovišti u restaurace Eldorádo nebo pohřešovaného v inkriminované době nebo později viděli, aby se s veškerými informacemi obrátili na linku 158," požádala Vedrová o spolupráci veřejnost.

Jiří Nováček, foto: alesvytopil.cz

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...