Lesná bude kvůli havárii horkovodu den bez teplé vody

Brno, 17. srpna 2011 (MEDIAFAX) - Brněnské teplárny omezí ve čtvrtek kvůli naléhavé opravě páteřního horkovodu dodávky teplé vody do sídliště Lesná. Ve středu to řekla mluvčí společnosti Liliana Geisselreiterová.

08-kohoutek-250

"Práce na odstranění havárie zahájíme v osm ráno, s opětovným zprovoznění dodávek teplé vody počítáme nejpozději do 20 hodin téhož dne," upřesnila mluvčí.

Teplárny o přerušení dodávek informují obyvatele jednoho z největších brněnských sídlišť letáky, vyvěšenými na vstupních dveřích paneláků. "Zákazníkům také budou k dispozici pracovníci dispečinku tepláren, kteří poskytnou aktuální informace o průběhu opravy," řekla Geisselreiterová.

Jiří Nováček

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...