Lesná bude kvůli havárii horkovodu den bez teplé vody

Brno, 17. srpna 2011 (MEDIAFAX) - Brněnské teplárny omezí ve čtvrtek kvůli naléhavé opravě páteřního horkovodu dodávky teplé vody do sídliště Lesná. Ve středu to řekla mluvčí společnosti Liliana Geisselreiterová.

08-kohoutek-250

"Práce na odstranění havárie zahájíme v osm ráno, s opětovným zprovoznění dodávek teplé vody počítáme nejpozději do 20 hodin téhož dne," upřesnila mluvčí.

Teplárny o přerušení dodávek informují obyvatele jednoho z největších brněnských sídlišť letáky, vyvěšenými na vstupních dveřích paneláků. "Zákazníkům také budou k dispozici pracovníci dispečinku tepláren, kteří poskytnou aktuální informace o průběhu opravy," řekla Geisselreiterová.

Jiří Nováček

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...