Infinit Maximus představuje unikátní ceremoniální saunu

Brno, 16. listopadu 2016 (P.R.) - Brněnský wellness resort Infinit Maximus zahájil zimní provoz a představil nově rozšířenou a upravenou ceremoniální saunu. Zážitkové saunování, které spolu snoubí přírodní esenciální vůně, hru světel, příjemnou tematickou hudbu a různorodá divadelní představení, může nyní shlédnout současně až 90 osob.

novy saunovy dom maximus wellness

Vodní SPA a saunový svět Infinit Maximus na Brněnské přehradě představil inovovaný Saunový dóm po krátké letní přestavbě. Sauna prošla velkou úpravou – rozšířením kapacity a zejména zcela novým řešením technického vybavení.

„Nyní se jedná bezesporu o nejkrásnější a nejlépe technicky vybavenou zážitkovou saunu na území ČR určenou pro saunové ceremoniály. Po přestavbě se do této sauny vejde 90 lidí. Sauna má skvělou ergonomii pro saunéry – saunové animátory a je ideální na saunové ceremoniály s příběhem, tzv. saunové divadlo. V Saunovém dómu se odehrávají zážitkové saunové ceremoniály i o speciálních eventech, jakým byl například Halloween. Pro potřeby saunových ceremoniálů je zde instalován dokonalý zvuk prestižní značky BOSE, saunér pomocí prosvětlených panelů lehce ovládá dobře navržené efektové osvětlení a návštěvníci se cítí jako na divadelním představení. Infinit Maximus přinesl do českého saunování a poměrně krátké tradice saunových ceremoniálů výrazné oživení. Do Brna přijíždí návštěvníci z celé ČR a nový Saunový dóm je zaslouženě středem pozornosti milovníků zážitkového saunování,“ říká Pavel Hofrichter, člen představenstva České asociace wellness.

V Saunovém dómu, čeká na klienty 15 saunových mistrů, kteří se pravidelně střídají. Jeden z nich, Jiří Žákovský, se pro tento rok stal vicemistrem světa v soutěži  Mistrovství světa v saunových ceremoniálech Aufguss WM v Německu. Shlédnout a zažít můžete osmnáct nejrůznějších saunových ceremoniálů ve všední dny a během víkendu pak dvacet čtyři v průběhu jednoho dne.

Wellness Infinit Maximus každý měsíc připravuje tematické vodní a saunové noci, které lákají na tématické saunové ceremoniály, saunování a koupání v termálních bazénech pod hvězdnou oblohou. V nejbližší době se  chystá Svatomartinská, Čertovská a Silvestrovská saunová noc.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...