Dárky? Darujte letos hory a wellness

Jestli už vám pomalu dochází nápady na vánoční dárky, máme pro vás inspiraci, se kterou snadno vyzrajete na milá překvapení pro celou rodinu i kamarády. Vyrazte si spolu na celý den do termálů, nadělte pod stromeček kurz pečení frgálů, relaxační masáže nebo romantickou večeři ve dvou v krásném horském údolí. Dárky na Vánoce letos budete mít hotové lusknutím prstu.

V Resortu Valachy pro vás letos připravili dárkové poukazy, se kterými uděláte radost manželce, bratrovi, příteli i kolegům z práce. Stačí si vybrat, jestli chcete přijet na jeden den, na masáž nebo proceduru nebo vyrazit na delší pobyt. Velké Karlovice jsou od Brna autem dvě hodinky a užijete si tu nejen super wellness a jídlo, ale taky nádhernou valašskou krajinu.

Náš tip: Poukazy platí na určité termíny nebo až do září 2024. Máte je raz dva v mailu nebo si je můžete nechat poslat poštou.

Co doporučujeme?

Spa Day v příjemném wellness

Náš nejoblíbenější dárkový poukaz, kterým darujete jeden den v komorním wellness L-Spa hotelu Lanterna s výborným obědem, masáží a saunovými rituály.

Saunové rituály

Romantické hýčkání

Snídani do postele, noc v nádherných pokojích s výhledem do valašského údolí, neomezený vstup do wellness a termálů, masáž i pětichodovou večeři darujte tomu, na kom vám opravdu záleží.

Termální bazény

Tipy na dárky pro osobní rozvoj

Mezi nejoblíbenější pobyty v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích patří také pobyty, na kterých se potkáte se známými osobnostmi. Duchovní Zbygniew Czendlik, Martina Kopecká nebo Marek Orko Vácha, mistr etikety Ladislav Špaček nebo špičkoví kouči Marian Jelínek nebo Jitka Ševčíková. Tyhle dárkové poukazy umí říct, že vám na vašich blízkých záleží.

Všechny poukazy najdete na webu valachy.cz.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...