Infinit Maximus láká na venkovní koupání už od dubna

Brno, 4. dubna 2016 - Brněnský wellness resort Infinit Maximus zahajuje letní provoz již o dva měsíce dříve. Od 1. dubna si mohou návštěvníci užít nejrozlehlejší areál s venkovními a vnitřními bazény, přírodní loukou pro slunění a venkovním saunový světem.

infinit wellness maximus brnenska prehrada

Infinit jako jeden z prvních otevírá v roce 2016 možnost venkovního koupání, slunění a relaxace uprostřed přírody Brněnské přehrady. Jarní slunce si mohou návštěvníci Wellness areálu Infinit Maximus užít ve venkovní relaxační zóně se dvěma venkovními a dvěma vnitřní bazény . Teplota vody v bazénech se přizpůsobuje venkovnímu počasí (v teplém počasí je voda chladnější kolem 30° až 32 °C, v chladnějším teplejší až 37 °C).

Během slunných dnů je otevřena přírodní louka Lada na ploše 4 000 m2 s více než 100 lehátky k opalování. Přírodní louka je významným krajinným prvkem, který je nejen oázou klidu na okraji Podkomorských lesů, ale je i místem přirozeného výskytu vzácných rostlinných a živočišných druhů. Návštěvníci si tak mohou užít ojedinělou relaxaci na původně zachované, přírodní chráněné louce, která vybízí k odpočinku nedaleko městské krajiny.

K dispozici je také slunná terasa s lehátky, fresh bar s posezením, kde se mohou návštěvníci občerstvit či osvěžit nealkoholickými nápoji a drobným občerstvením. V letním provozu jsou k dispozici celkem 4 bazény – venkovní bazén, venkovní slaný bazén, whirpool s hvězdnou oblohou a zážitkový bazén.

Součástí vstupu do areálu s bazény je také venkovní saunový svět, který nabízí spolu s vnitřní částí 12 druhů saun. K ochlazení po saunování je k dispozici přírodní jezírko, ochlazovací bazénky a sprchy, k odpočinku vybízí venkovní relaxační zóna s lehátky nebo vnitřní relaxační místnosti. K občerstvení slouží pět fresh barů s posezením.

Wellness Infinit Maximus každý měsíc připravuje tematické vodní a saunové noci, které lákají na ojedinělé saunové ceremoniály, saunování a koupání pod hvězdnou oblohou.

Pro zájemce o wellness pobyty nabízí Infinit pobytové wellness balíčky spojené s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu Maximus Resort, který se nachází přímo ve wellness areálu.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...